Akalbatu Ambalaj'ın Öyküsü

Akalbatu, 20 yılı aşkın süredir Ankara, Türkiye'de üretim yapan özel bir şirkettir. Akalbatu, bir fikirden ısmarlama baskılı ve özel yapım gıda ambalajı çözümüne kadar sayısız projeyi teslim ederek, her zaman teslim edeceğine güvenilebilecek güvenilir bir tedarik zinciri ortağı olarak ün kazanmıştır. hayat. Yıllar içinde uzmanlığımızı güçlendirdik ve Orta Doğu ve Avrupa'daki yemek hizmetlerinde müşterilerimizin tercih ettiği iş ortağı haline geldik. Eski ipek yolu üzerinde ve Asya ile Avrupa arasındaki doğal köprü üzerinde yer almanın avantajı, bize pazarlarımıza yeterince yakın olma, tedarik süresini kısaltma ve kaliteyi en rekabetçi fiyatlarla sunma fırsatı veriyor.

Tek Çatı Yaklaşımı

Her şeyi tek bir çatı altında toplayarak geliştirme ve üretim sürecini kolaylaştırıp hızlandırabiliyoruz. Fikirlerinizi, işbirliği ve tecrübe ile kısa sürede konseptten bitmiş ambalaj ürününe kadar götürebiliriz. Zengin deneyim ve uzmanlığımızla üretim sürecini baştan sona yönetebiliyoruz ve müşterilere, arzu ettikleri hedeflerine ulaşmak için mümkün olan en iyi çözümü alacaklarına dair güven veriyoruz.

Misyonumuz

Dünyanın her yerindeki müşterilere yenilikçi kağıt bazlı gıda paketleme çözümü sağlamak. Karbon ayak izimizi azaltmak ve müşterilerimize karbon ayak izini azaltma imkanı vermek için tek us plastiğe alternatif özel kağıt bazlı çözümler aramak için teknolojiyi ve yeniliği kullanmak.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve değişen pazar trendlerine cevap vermek için yenilik, kalite ve çeviklik ile markanıza değer katabilecek en iyi tedarik zinciri ortağı olmak.